Otvorené denne 10:00 - 22:00 cez týždeň / 11:00 - 22:00 cez víkend

  • demo

    Zažite u nás súkromné vianočné trhy so všetkým čo k tomu patrí.

    My sa postaráme o mäsko od našich chovateľov,lahodné prílohy a bude Vám chutiť aj naše varené víno.

    Objednať

Čo ?

V spolupráci s našimi domácimi chovateľmi sme pre vás prichystali famóznu opekačku. Mäsko, pomaly pečené na drevenom uhlí, spolu s prílohami od výmyslu sveta a račianskym vínom. Vezmite k nám rodinu a priateľov a ochutnajte význam slova gurmán.

Pečieme na drevenom uhlí

U nás to snáď inak ani nemôže byť. Všetko robíme tradične, vrátane použitia dreveného uhlia, na ktorom všetko chutí ešte lepšie.

Domáci chov

Urazilo by nás nepoužiť mäsko od jedného z lokálnych chovateľov. Milujeme domácu chuť a podporujeme Raču.

Račianska Frankovka

Račania, určite poznáte našu famóznu Frankovku. Radi si s vami pripijeme nápojom, vďaka ktorému vieme, ako chutí dokonalé víno.


Kde ?

Nájdete nás priamo v srdci Rači, na jednej z ulíc, kde sa organizujú tradičné Račianske hody. Našu reštauráciu neprehliadnete – leží v ulici iba kúsok pred hotelom Barónka. Nezabudnite, že u nás parkovanie nie je problém!


Ako sa k nám dostanete

Autom

Naša reštaurácia sa nachádza iba kúsok od známeho hotela Barónka. Ak k nám cestujete autom, nabaľte rodinku a vyrazte smerom na Pezinok a Modru. Keď budete v Rači, na svetelnom semafore odbočte vľavo smerom k cintorínu. V týchto miestach v septembrové dni bývajú aj známe Račianske hody. Smerujte ešte kúsok rovno a na prvej nekoľajovej križovatke odbočte vľavo. Kúsok pred vami uvidíte hotel Barónka – po vašej pravej strane sa nachádza oáza račianskeho pokoja – reštaurácia Račiansky dvor. Tešíme sa na vás!

MHD

Najjednoduchšie sa k nám dostanete električkami č. 3, 5 a 7. Stačí nasadnúť a odviezť sa na zastávku Detvianska. Keď vystúpite, vyberte sa vľavo smerom k hotelu Barónka. Po pravej strane uvidíte našu reštauráciu. Dobrú chuť!

Kedy ?


sample_1
Chceli by ste zažiť atmosféru vianočných trhov, ale nebaví vás predierať sa davom ľudí? Čo tak si dopriať vianočné trhy s vareným vínom, cigánskou pečienkou a všetkými vianočnými dobrotami v sukromí? My vám túto možnosť ponúkame v priestoroch našej reštaurácie Račiansky dvor pomocou nášho najnovšieho člena, grilu OFYR.
Objednať Iná akcia

Uprednostňujete iný termín?


Podobné akcie robíme pravidelne
prihláste sa k odberu
a budete o všetkom vedieť medzi prvými!


Vína


image

Milos Matus Cuvee

Biele suché

image

Pinot Gris

Biele suché

image

Prosecco

Suché

image

Račianska frankovka

Červené suché

image

Rizling rynský

Biele suché

image

Rizling rynský

Biele suché

image

Rulandské šedé

Biele suché

image

Tramin červený

Biele

image

Veltlínske zelené

Biele suché

demo