Otvorené denne 10:00 - 22:00 cez týždeň / 11:00 - 22:00 cez víkend

 • demo
  Len máločo sa vyrovná tak emotívnemu zážitku, ako je svadba.

  Ak chcete hostí usadiť v duchu slovenských tradícií, u nás ste na tom pravom mieste.

 • demo
  Atmosféra je dôležitá.

  Račiansky dvor ponúka útulnú a domácku pohodu, kde vám jedlo bude chutiť ešte 2 x lepšie.

  O nás
 • demo
  Domáce špeciality, aké inde nenájdete?

  Pripravíme vám svadobné menu, vďaka ktorému vaši hostia zistia, čo je to pravá račianska kuchyňa.

  Jedálny lístok

Užite si prítomnosť a zabavte sa

Neopakovateľná svadba s vašimi blízkymi

Skúste si predstaviť nezabudnuteľnú svadbu, po ktorej vám zostanú nádherné spomienky na jeden z najvzácnejších dní v živote. Postaráme sa o vás naozaj kráľovsky – od lahodného jedla, cez chutné vínko a nápoje, až po starostlivú a milú obsluhu. Toto všetko vám dokopy vytvorí neopakovateľný zážitok, ktorý si vychutnáte plnými dúškami.


Príklady menu Rezervácia demo

Naše miestnosti


Naše priestory sú plné tradičných chutí a dýchajú atmosférou. Každú miestnosť plne prispôsobíme vám a vaším hosťom tak, aby ste sa cítili absolútne dokonalo, pričom vybrať si môžete z veľkej (75 ľudí), strednej (25 ľudí) a malej (18 ľudí) miestnosti. Sedieť budete za klasickými drevenými stolíkmi, na ktoré sa zmestia všetky naše chutné jedlá. Prebuďte ducha doby minulej a stavte na svadbu v romantickom prostredí plnom výborných chutí!


Malá svadba


  Príležitosť osláviť vzácny manželský zväzok majú aj menšie skupinky. 18 najbližších vám môže prísť zagratulovať do priestorov našej reštaurácie a užiť si oslavu ako sa patrí.


spýtajte sa
Stredná svadba


  25 ľudí sa v našej reštaurácii bude dobre cítiť v strednej miestnosti. Vaši hostia budú nadšení chutným jedlom a príjemnou komornou atmosférou, ktorá u nás vládne. Ak je vaša svadba strednej veľkosti, sme pripravení na každé vaše prianie týkajúce sa jedla. Svadobná hostina sa stane zážitkom, na ktorý nikto len tak nezabudne!


Buy Now
Veľká svadba


  Aj väčšie skupinky si u nás prídu na svoje. Miestnosti pre 75 a pre 25 ľudí sú pripravené k vašim službám. Iba v Račianskom dvore máte možnosť pozvať viac hostí a pritom neprísť o komornú atmosféru útulných priestorov.


Buy Now


Svadobné menu


Zostavenie svadobného menu je tým, čím môžete vašich hostí najviac očariť a prekvapiť. Radi s vami budeme konzultovať jednotlivé chody a pripravíme pre vás večeru plne na mieru. Nemusíte sa obmedzovať iba na jedlá z jedálneho lístka, bude nám cťou sa vám prispôsobiť a vytvoriť vám tak všetko, čo potrebujete k prežitiu dokonalého dňa. Pripravili sme pre vás však zopár návrhov, ako by mohlo svadobné menu vyzerať. Inšpirujte sa a zistite, aké jedla ponúkame!


Ak máte ďalšie otázky, kontaktujte nás!

demo