Otvorené denne 10:00 - 22:00 cez týždeň / 11:00 - 22:00 cez víkend

Oslavy a výročia každého druhu nám skrášľujú všedný život! Či ide o narodeniny, Valentín, promócie, alebo akúkoľvek inú príležitosť – každú z nich treba osláviť. Výnimočnú úlohu majú v tomto prípade priestory a atmosféra, ktorú v nich nájdete. Račania patria k milým ľuďom, ktorí vás radi pohostia, a v tomto duchu vedieme aj našu reštauráciu. Iba v príjemnom priestore si do sýtosti vychutnáte každý moment strávený s vašou rodinou, priateľmi, alebo polovičkou.

Naše priestoryÚtulné a rozsiahle? Áno, aj to sa u nás dá. Našim hosťom ponúkame tri miestnosti, v ktorých zažijete zábavu a chutné gastronomické dobrodružstvá. Miestnosti majú rôznu kapacitu – 18, 25 a 70 ľudí. Pre naozaj veľké oslavy vám radi prichystáme celú reštauráciu tak, aby ste boli stopercentne spokojní.

Kde

Miesto, kde sa dobrá nálada a dokonalá chuť jedla stretáva so sviežou arómou račianskeho vína. Uhádnete, kde to je? Predsa v Račianskom dvore. Zistite, ktoré víno má ten najlepší buket a zažite búrku chutí!

MHD

Najjednoduchšie sa k nám dostanete električkami č. 3, 5 a 7. Stačí nasadnúť a odviezť sa na zastávku Detvianska. Keď vystúpite, vyberte sa vľavo smerom k hotelu Barónka. Po pravej strane uvidíte našu reštauráciu. Dobrú chuť!

Autom

Naša reštaurácia sa nachádza iba kúsok od známeho hotela Barónka. Ak k nám cestujete autom, nabaľte rodinku a vyrazte smerom na Pezinok a Modru. Keď budete v Rači, na svetelnom semafore odbočte vľavo smerom k cintorínu. V týchto miestach v septembrové dni bývajú aj známe Račianske hody. Smerujte ešte kúsok rovno a na prvej nekoľajovej križovatke odbočte vľavo. Kúsok pred vami uvidíte hotel Barónka – po vašej pravej strane sa nachádza oáza račianskeho pokoja – reštaurácia Račiansky dvor. Tešíme sa na vás!

Otázky? Napíšte nám!


Možnosti menu


V našej reštaurácii je osobný prístup absolútnou samozrejmosťou. Vybrali sme však niekoľko tipov, ako si vyskladať chutné menu. Aj vy už cítite tú vôňu?


sample_1

Milovníci mäsa ocenia

Ak ste poriadny jedák, máme niečo aj pre vás! Začnite lahodnou kačacou paštétou, pokračujte poctivým gulášom s domácimi knedľami od našej babičky a zajedzte to domácou štrúdľou. Kombinácia ako má byť!

€ 14.30


sample_1

Ľahké menu plné vitamínov

Potrebujete vitamíny a zároveň sa chcete chutne najesť? Vyhovieme aj vám. Ako predjedlo odporúčame Bruschettu s paradajkovo-bazalkovým chutney a balsamicovým caviárom. Pokračovali by sme hlavným jedlom v podobe lososa na grile so šalátom a celé by sme to zapili pohárom vína zo slovenských viníc.

€ 16.40


sample_1

Ak ste dvaja, pochutíte si!

Chcete si dať obidvaja to isté? Objednajte si fazuľovú polievku s domácimi rezancami a ako hlavné jedlo skúste misu Račiansky dvor, z ktorej sa najedia 2-3 osoby.

€ 28.80


sample_1

Ratolesti zajasajú

Aj deti majú právo na svoje vlastné menu! Čo poviete na výživný hovädzí vývar a kurací steak na nivovej omáčke? Ak potomok vládze aj dezert, čokoládovo-mandľová tortička je správny výber.

€ 12.80


Víno podľa výberuimage

Pavelka Rose Cuvee

Ružové, Suché

image

Šebesta

Ryzlink rýnsky

image

Rizling Vlašský

Biele, suché

image

Tramín Červený

Biele, suché

image

Cabernet Sauvignon

Červené, suché

image

Zumberg Selection

Červené, suché

image

Villa Vino Rača

Červené, suchéPoradíme s výberom?


Podmienky akcieJediné, čo od vás potrebujeme, je povedať nám, kedy by ste chceli zorganizovať najlepšiu oslavu jubilea alebo promócie. My sa postaráme o to, aby sme sa vám plne prispôsobili a navarili tak, že vám bude chutiť. Čo môže byť krajšie než jesť s najbližšími? Už len krásne priestory chýbajú – u nás ste ich našli.

Chcete vedieť o akciách?
Rezervujte si konkrétny stôl a nerobte kompromisy


demo